מכונת תספורת לכלבים


מכונת תספורת לכלביםבעלי חיות המחמד, ביניהם בעלי הכלבים מודעים לעובדה כי כל כלב חייב בתספורת לקראת חודשי הקיץ החמים. חודשי הקיץ במדינת ישראל הם חודשים חמים מאוד המזמנים לחצרות ביתנו פרעושים, קרציות ותיקנים, דבר אשר יוצר מצב בו הכלבים סובלים מחום, הזעת יתר, תגובות רגשיות קיצוניות משום עומס החום הבלתי נסבל וגירוד מטריד משום קרציות אשר נדבקות אל גופם. מכונת תספורת לכלבים תאפשר לכם להקל על חיית המחמד שלכם בימי הקיץ החמים.

 

מכונת תספורת לכלבים- בבית או במספרה

 

אם החלטתם לספר את כלבכם בבית, חשוב שתהיו מודעים למספר נקודות חשובות אשר יקלו עליכם ועל הכלב. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא בחירת מכונת תספורת לכלבים של יצרן מוכר אשר זכתה למוניטין של מכונה איכותית אשר לא תגרום בשום צורה מצב של אי נוחות לכלב במהלך התהליך (חתכים ועוד).

  • מספרה לכלבים- אם החלטתם כי אתם מעוניינים לשכור את שירותיו של ספרי כלבים, וודאו כי אתם בוחרים בספר מקצועי ובעל ניסיון אשר משתמש במכונת תספורת איכותית אשר לא תפצע את הכלב בשום צורה ותצליח לבצע את הגזיזה בצורה חלקה ומהירה.
  • תספורת ביתית- אם החלטתם לספר את הכלב בעצמכם, קחו בחשבון כי אתם חייבים כמה מילימטר של פרווה ולכן חשוב לכוון את המכונה למידה הנכונה.

 

מכונת תספורת לכלבים- סוגים שונים

 

מכונת תספורת לכלבים הינה מוצר חובה בכל בית בו ישנם כלבים. המכונה תאפשר לכם להקל על הכלב בחודשי הקיץ וכן בתקופת המעבר בה רוב הכלבים חווים נשירה קיצונית ובעלי החיות חווים מפח נפש רציני.

ישנם סוגים שונים של מכונות תספורת המיועדות לכלבים וחשוב מאוד לבחור במכונה אשר מאגדת את כל הפונקציות החשובות ביותר לכלבכם. טווח המחירים של מכונות אלו נע בין כמה שקלים למספר אלפים בודדים. ככל שהמוכנה יותר משוכללת, איכותית ומאגדת כמות גדולה יותר של פונקציות, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.

חשוב לוודא כי המכונה בה תבחרו תאגד את הדברים הבאים:

  • מנגנון הפעלה- אלקטרו מגנטי עם הספקת חשמל המתאים לתספורת של הכלב.
  • מהירויות הנעה- שימו לב כמה מהירויות הנעה קיימות במכשיר.
  • פעולה שקטה- יגרום לכלב לעבור את התהליך ללא רתיעה
  • אביזרים- בכל מכונה אותה תקנו צריכים להיות מסרקי הגבהה, שמן, מברשת להבים.
  • אחריות- וודאי כי אתם מקבלים אחריות של לפחות שנה.