מידע מקיף על תכנון ובנייה


כל יזם חייב לתכנן בקפידה את כל הקשור אל הבנייה של העסק בו הוא מעוניין. לשם כך הוא מגייס את עזרתם של מומחים בתחום, אם מדובר על שמאים ואם על עורכי דין מומחים בתחום הנדל"ן ומקרקעין.
 

משרד עורכי דין מקרקעין- עוזרים לכם

 
·         רכישת קרקע-  עורך דין מומחה יבדוק מיהם הבעלים של הקרקע אותה מעוניינים לקנות,  האם יש עליה חובות או הגבלים מסוימים, מדוע הבעלים מעוניינים למכור אותה באותו שלב, האם היא מופשרת ועוד.
·         אישורים- התפקיד המרכזי של עורך דין מקרקעין הוא לספק ללקוח מידע אודות הקרקע אותה הוא מעוניין לקנות ולקבל את ההיתרים המתאימים.
·         היכרות- משרד עורכי דין נדל"ן מקרקעין שנחשב למשרד מוצלח תמיד יהיה בעל קשרים פוריים עם מומחים בתחום הנדל"ן, אנשי מפתח שונים, היכרות של כל המסמכים המשפטיים הנדרשים לוועדת תכנון והכרת המערכת בצורה הטובה ביותר במקרה בו עורך הדין יידרש לייצג בגין סירוב של בקשה וערעור.
המטרה העיקרית של משרד עורכי דין המומחה בתחום תכנון ובניה היא ללוות את הלקוח לאורך כל התהליך, תוך שהוא מקפיד שהתהליך יהיה כמה שיותר מהיר ומקצועי.
 

תכנון ובניה- מה זה אומר?

 
·         רעיון- כל יוזמה מתחילה ברעיון מוצלח, הסכמה עליו ותכנון ראשוני. משרד עורכי דין בעל ניסיון בתחום הנדל"ן והמקרקעין הוא זה שייצג את היזמים, ידאג לכל האישורים הדרושים מהרשויות ויעדכן את היזמים בדבר הצעדים המשפטיים הנכונים ביותר בתהליך.
·         ייצוג- כל יזם ורעיון חייבים להיות מיוצגים בצורה הטובה ביותר, אם בפני משקיעים שונים ואם בפני וועדות התכנון והבנייה ברשויות. משרד המעסיק עורכי דין מנוסים ובעלי מוניטין בתחום המשפטי של תכנון ובניה הוא משרד המכיר את הבירוקרטיה של וועדות התכנון המקומיות והארציות, כלומר, בעל ידע באשר למסמכים הדרושים לוועדות המקומיות והארציות שאחריות על אישור היתרי בניה ואישורים נוספים ומהם הסעיפים המשפטיים החשובים בחוזים והסכמים עליהם חותמים מול גורמים שונים.
·         ניסיון- חשוב מאוד לוודא טרם שוכרים עורך דין מקרקעין זה או אחר כי יש לו ניסיון רב בכל תחום התכנון והבנייה. כאן חשוב לשאול את עורך הדין מהו הניסיון שלו ולקבל עליו המלצות מחברות ויזמים אותם הוא ליווה.
 

תחומי פעילויות שונים

 
·         ייצוג- המשרד מייצג את הלקוח בפני היזמים או בפני המוכרים.
·         אישורים- המשרד אחראי על כל הקשור בקבלת היתרים ואישורים שונים מהרשויות.
·         בדיקות- המשרד אחראי על כל הקשור אל בדיקות בעלות, הגבלים וכל הקשור אל הקרקע מבחינה משפטית.
·         ליווי- המשרד אחראי ללוות את הלקוח לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סיומו.
·         קידום- כיוון שהמשרד בעל ניסיון בכל הקשור אל היתרים שונים, תכנון ומכיר את כל ועדות התכנון המקומיות והארציות ולכן הוא יכול פעמים רבות להאיץ תהליכים מבחינה מקצועית.
·         סיוע- עזרה בכל הקשור אל אישור השבחת קרקע. חשוב לוודא כי למשרד עורכי דין מקרקעין יש ניסיון רב בכל הקשור אל ביטול של הפקעות מקרקעין.