אבזור שמלות ערב מעוצבות


שמלות ערבשמלת ערב בעיצוב יפהפה, ממש 'דורשת' להוסיף לה אביזרים. האקססוריז הופכים את ההופעה לחד פעמית וכמו כן, מקטינים באופן משמעותי את הסיכוי הקלוש שמישהי תגיע לאותו אירוע עם הופעה דומה. למעשה, ניתן לומר שהאביזרים הם אלו שעושים את כל ההבדל בין הופעה רגילה להופעה מרשימה וייחודית. אבזור שמלות ערב הוא התמחות בפני עצמה, לכן כדאי שתקדישו לכך תשומת לב מרבית וכן תפנו לאנשי מקצוע מתאימים.

להלן מספר טיפים לאבזור נכון של שמלות ערב:

  • תכשיטים:

·         תכשיטים לשמלה סגורה או עם קולר –כדאי מאוד להוסיף ענק או שרשרת פנינים המונחת קצת מעל השמלה. עדיף להימנע משרשראות ארוכות שיוצרות עודף ומעין "בלאגן בעיניים".

 

·         תכשיטים לשמלה עם מחשוף– שמלה שכזו ממקדת את תשומת הלב בצוואר ובחזה באופן שמאפשר לענוד גם שרשרת קצרה וגם שרשרת ארוכה. אמנם שרשראות מאוד מחמיאות למחשוף, אך בהחלט ישנה אפשרות ללכת על מראה הצוואר נקי ולהוסיף עגילי שנדלייר אשר ישלימו את הלוק הכולל.

  • צבע השמלה: בעת בחירת הצבע לשמלה מומלץ לא להיסחף אחר אופנות חולפות ולבחור בצבע קלאסי, אשר מתאים למבנה הגוף, צבע העור וצבע השיער. שחור תמיד יחשב לבחירה מוצלחת, אך יחד עם זאת שכיחה. צבעים נוספים שיכולים להתאים לאירוע הם: כחול נייבי, ירוק יער, סגול חציל וחום שוקולד.

 

  • נעליים: בעת בחירת הנעליים צריך לקחת בחשבון את התאמתן לשמלה, שהרי לשמלת ערב כדאי לבחור בנעלי עקב. כמו כן, מומלץ לבחור בצבע שיתאים לאווירה הכללית שברצונכן לשדר ולהקפיד על מראה נקי ומצוחצח, נעליים מרופטות יכולות להרוס את כל ההשקעה.

 

  • תיק: לכל שמלת ערב רצוי להוסיף תיק קלאצ' ליצירת המראה הסופי של ההופעה. כדאי לבחור בתיק עם קריצה לשמלה, תיק שלא יראה כסט אך שגם לא ישדר צבעוניות יתרה.

 

התאמה אישית של שמלת ערב ללקוחה

כיום יש היצע רב ומגוון של שמלות ערב, היצע המאפשר לכל בחורה, בכל מידה, למצוא את השמלה שתהלום את גופה. בעת בחירת שמלה לאירוע, המשימה הגדולה אשר ניצבת בפני הלקוחה היא למצוא מכל השמלות דווקא את זו המושלמת עבורה. כשרוכשים שמלות ערב אפשר להתייעץ עם המעצב או עם סטייליסט הנמצא בסטודיו בכדי להתאים באופן אישי את השמלה ללקוחה. התאמה אישית כוללת ייעוץ בנוגע לגזרה הנכונה עבור הלקוחה, לקיחת מידות, הזמנה ועיצוב אישי של שמלה, אפשרות לעריכת שינויים באמצע התהליך ועוד.