חניה מהנייד– קל פשוט ונוח


חניה מהנייד– קל פשוט ונוח

במציאות של ימנו, כאשר המכשיר הסלולרי יכול לסייע בביצוע הרבה מאוד משימות ומטלות ניתן בהחלט לרתום אותו לסיוע גם בכל הקשור לחניה פשוטה ונוחה. לצד האפשרות לאתר בעזרת הנייד חניונים עירוניים ניתן גם לעשות שימוש באפליקציות מתקדמות לצורך חניה מהנייד. בשורות הבאות נבין עד כמה האופציה של חניה מהנייד יכולה להיות לעזר ועד כמה מדובר בשירות פשוט, קל ונוח. לפני שנסקור כל מה שחשוב לדעת בנושא זה נספר שכמו אפליקציות מתקדמות רבות שהן בעצם גאווה מקומית גם כאן הפיתוח והיישום הם תוצרת הארץ, מחברת סלופארק הישראלית.

יישום פשוט ובחינם

למרות שניתן לעשות שימוש ברעיון החניה מהסלולר גם באמצעות שיחת טלפון רגילה הרבה יותר נוח לעשות זאת באמצעות התקנה של אפליקציה מתאימה. את האפליקציה קל מאוד להתקין ולא פחות מכך – קל מאוד גם להשתמש בה. השימוש אינטואיטיבי וברור ולצד אפשרות של הפעלת החניה והפסקת מצב החניה יש אפשרות לתזכורות חשובות. ניתן לקבל תזכורת לאחר זמן חניה שהוגדר מראש וניתן לקבל תזכורת אם עוזבים את מקום החניה ולא מבטלים את מצב החניה שהופעל קודם לכן. חשוב להדגיש שמדובר בפתרון טכנולוגי שלא עולה לצרכן כסף. עלות החניה זהה לחלוטין למקובל בכל הרשויות המקומיות והפיקוח העירוני בכל מקום מסונכרן עם המערכת. עם יישום פשוט ונוח כל כך, עם אפשרות לשימוש גם במקומות חניה כחול לבן וגם בחניונים, זוהי טכנולוגיה עם כל היתרונות.

מסלולים גם לעסקים

האפשרות של החניה הסלולרית באפליקציה המתקדמת מתאימה לא רק לנהג הבודד או למשפחה. ניתן בהחלט להצטרף גם למסלולים מיוחדים לעסקים שיש להם כמה וכמה כלי רכב ויש גם מסלולים שמתאימים אף לציי רכב גדולים מאוד. החיוב בגין החניות מבוצע דרך כרטיס האשראי שהוזן בזמן ההרשמה. עם חיוב מרוכז קל מאוד להתייחס לכל החניות כהוצאה קלה למעקב ויש אפשרות לבדוק את כל הפרטים של כל החניות בראיה היסטורית. בנוסף, ניתן לבחור אופציה של הטענת מזומן מסכום מראש לטובת החניה. הגמישות, היעילות והטכנולוגיה חוסכים זמן, חוסכים אי נעימויות ולא פעם חוסכים גם כסף.