מקומות למסיבת רווקות במרכז


מקומות למסיבת רווקות במרכזבתרבות המערבית והמודרנית, מסיבת הרווקות הינה מסיבה אשר נערכת לכבוד הכלה ממש בטרם נישואיה. מסיבת הרווקות דומה מאוד בתכניה למסיבת הרווקים ומנוהלת לרוב על ידי החברות הקרובות של הכלה, כמעין מתנה לפני החתונה. למרות המוניטין ההולל של מסיבת הרווקות, מסיבה אשר מתוארת כמעין ערב פרידה מחיי הרווקות, המסיבות בישראל מסתכמות ברובן בערב מהנה או עם החברות הקרובות, כמעט ללא פעילויות יוצאות דופן.

 

בחירת המקום של המסיבה

 

לחלק מאיתנו כבר יצא לתכנן מסיבת רווקות. בין אם זה לאחות, לחברה טובה או אולי לאמא שנישאת מחדש.. מן הניסיון אפשר ללמוד כי הדבר שהכי קשה להחליט לגביו הוא המיקום של המסיבה. כמו בכל מסיבה אחרת, אפשר תמיד לערוך את מסיבת הרווקות בבית הכלה, בבית ההורים, בבית של אחת החברות וכו'. יחד עם זאת, אם המקום קטן מדי ויש מספיק תקציב, מומלץ לבדוק מקומות למסיבת רווקות במרכז. ווילות למסיבת רווקות במרכז מאפשרות לערוך מסיבה של ממש ולהפתיע את הכלה במגוון של פעילויות מהנות כמו ספא, מניקור- פדיקור, הרצאה, משחקי חברה ועוד.

 

מקומות למסיבת רווקות במרכז

 

מקומות אטרקטיביים למסיבת רווקות במרכז הינם: פאבים, בתי קפה אקסקלוסיביים, מרחצאות, פארקים ציבוריים או חוף הים. למרות זאת, המקום שמסתמן כפופולארי ביותר למסיבת רווקות הוא ללא ספק הווילות במרכז.

למה כדאי לבחור בוילה?

וילה יכולה להיות מיקום מצוין למסיבת רווקות וזאת מכיוון שהיא מאפשרת נוחיות שאין במקום אחר: מגוון של פעילויות ומשחקים, הרצאה, מפגש עם סקסולוגית, מסיבה, מוזיקה, שתייה ועוד. כמו כן, בשכירת וילה לא צריך להתמודד עם דאגות נוספות כמו "איך אני אנקה את הבית יום לאחר מכן?", "מה אם הרעש יפריע לשכנים?" וכדומה.

 

למה כדאי לערוך את מסיבת הרווקות דווקא במרכז?

 

מומלץ מאוד לערוך את מסיבת הרווקות במרכז מכמה סיבות:

 

  •  אזור המרכז הינו האזור הנוח ביותר אליו יכולות להגיע החברות מכל קצוות הארץ.
  • באזור המרכז אפשר לשכור מנחה מקצועי, מכיוון שלא כל המנחים מסכימים להגיע לערים פריפריאליות ומרוחקות.

בישראל, רוב הבילויים הליליים מתרחשים במרכז, מה שאומר שבתום המסיבה יהיה אפשר לצאת לסבב ברים או למועדון.