מתנות לגני ילדים


מתנות לגני ילדיםמתנות לגני ילדים הן דרך נהדרת לשמור את הזיכרונות הטובים ולהנציח את החוויות הנהדרות שהילדים חווים בגן הילדים. את המתנות נהוג להכין לימי ההולדת של הילדים, לחגים ולאירועים שונים, וקיים מגוון רחב ביותר של מתנות לגני ילדים לבחירה, כך שכל אחד יכול למצוא את המתנה המתאימה לו בכל סגנון ולכל מטרה.

מתנות לחגים

ישנו מגוון רחב ביותר של מתנות לגני ילדים המתאימות לחגים. כל גן יכול להכין לחג הפסח המתקרב שלל מתנות ייחודיות המתאימות לשימוש גם בבית וגם בגן: קיים מגוון רחב ביותר של הגדות לפסח בגדלים שונים ובצורות שונות שעל הכריכה שלהן תופיע התמונה של הילד. הגדה של פסח עם תמונת הילד או הילדה היא מתנה שמתחילה כבר בגן עם ההכנות והלימוד לקראת החג, ומקלה על הילדים את השהייה ליד שולחן החג עם ההגדה שהם מכירים ואוהבים מהגן. בנוסף להגדות הילדים, המעוצבות באופן אישי לכל ילד, ניתן להזמין גם כסויים למצות, או מפיות נוספות היכולות להתאים גם לחגים אחרים.

מתנה מגן הילדים

אחד המוצרים אותו תמיד צריכים וההורים תמיד שמחים לקבל, הוא תיק המותאם לגיל הילד או הילדה. קיים מגוון רחב של תיקים לבחירה, הכוללים תיקי גב מעוצבים, תיקי תלייה לחוגים ועוד. על כל תיק תופיע גם תמונת הילד או הילדה בצירוף השם שלהם. שימוש בתיק זה מחבר את הילדים לגן, ועוזר להם להגיע כל בוקר עם התיק האישי שלהם. לילדים קל לזכור איזה תיק הוא שלהם ובנוסף אפשר לחנך אותם לזכור לשים בתיק האישי את החפצים הפרטיים שלהם, את היצירות האומנותיות שהם יוצרים בגן ועוד מתנות אחרות להורים ולאחים.

מתנות מגני הילדים הן מזכרות נהדרות הנשארות עם הילדים גם אחרי שנים רבות. דוגמא נפלאה לכך הם אלבומי תמונות בהם מצולמים ילדי הגן. כל גן יכול לבדוק את האלבומים המעוצבים הניתנים לבחירתכם הנותנים טעם מתוק לכל הילדים גם בזמן החופש הגדול וגם לאחר שהם נפרדו כבר מהגן. אלבומי סוף השנה מלאים בתמונות מיוחדות ורגעים שמחים במיוחד מהשהות בגן ומומלצים בחום לכל גני הילדים.