מתנה ליולדת- הרעיונות הטובים


מתנה ליולדתתמיד נחמד ונעים לקנות מתנות לאירועים שונים, אך קניית מתנה ליולדת הינה באמת הנאה מיוחדת. את השמחה הגדולה בהולדת התינוק מלווה תחושה של רעננות של התחדשות וטוהר שמימי, תחושה שהופכת את קניית המתנה לחוויה של ממש. ואכן, התחום של מתנות ליולדת התפתח מאוד בזמן האחרון וניתן למצוא שפע של רעיונות, כאן ניתן את הטובים שבהם.  

מארז בגדים מעוצב

בחנות לעיצובי מתנות ליולדת, ניתן להשיג עיצוב של בגדי תינוק בצורת שונות. זהו רעיון מקורי אך עם זאת שימושי להפליא. בגיל זה תדירות החלפת הבגדים הינה גבוהה ביותר וכל בגד נוסף איננו מיותר, מה גם שהמתנה מוגשת בצורה מרשימה שכזו.

מצלמה ואלבום תמונות

אם ידוע שלזוג עדיין אין מצלמה, זה הזמן לרכוש אותה בעבורם. מצלמה איכותית בתוספת אלבום תמונות מעוצה זו ממש מתנה אידיאלית להורים טריים. כאשר קונים אלבום, כדאי לשים לב שליד התמונות יהיה מקום להוסיף כתוביות לציון פרטים חשובים על התמונה.

שובר ארוחה זוגית במסעדה

רעיון זה הינו נפלא ביותר שכן הוא נותן פסק זמן להתרעננות עבור שני בני הזוג. ההורים יוכלו לבחור מתי מתאים להם לממש את השובר וכך ייהנו יחד משעת בילוי איכותית. אם נותן המתנה הוא קרוב משפחה, הורי בני הזוג או אחד האחים, יפה יהיה אם יציעו לשמור על התינוק בזמן השהיה במסעדה.

שוברי מתנה לחנויות בגדים עבור האם או התינוק

על פי רוב לאחר הלידה מתעורר צורך להחליף את המלתחה. המידה קצת השתנתה וגם המבנה ועל כן שובר מתנה בעל תוקף ארוך יכול להיות בהחלט מתנה יפה שנעים לקבל. כמו כן, גם שובר מתנה לחנות בגדי תינוקות, יתקבל בברכה רבה. לא פעם מוצפת האם בבגדים לגיל 0 ותוך שלושה חודשים היא מגלה כי כמעט ואין לה מה להלביש את התינוק שגדל. שובר כזה, ייתן מענה מעולה לתקופה זו שהתינוק גדל.

טיפולי ספא

סדר היום של היולדת הטריה סובב בעיקר סביב התינוק, האכלה, רחיצה, החלפה וים של כביסות. שעה של טיפול מפנק תיתן לה פסק זמן מתוק לעצמה, לרוגע שלה.

ולסיום עוד רעיון אחד למי שעומד נבוך מול כל ההיצע- ניתן פשוט לשאול את היולדת מה הייתה רוצה לקבל. כך בטוח הבחירה תהיה המתנה הטובה ביותר.