כל מה שצריך לדעת על הלוואות - מאת רוני ברוש. עורך דין


ראשית כל הנני רוני ברוש מדגיש לכם כי אינני ממליץ כלל וכלל לקחת הלוואות בטח ובטח שלא להתפתות ולקחת הלוואות ממוסד כלשהו שאיננו מוכר בשוק ההלוואות וזאת מפני שהדרך מאוד קלה להסתבך עם " החברה הטובים " שנותנים הלוואות " וביד נדיבה " . לרוני ברוש ניסיון רב בענייני קבלת הלוואה. קבלת הלוואה לא נחשבת כיום כמשהו חריג במציאות הכלכלית הקשה והמורכבת בימינו. רבים מאיתנו זקוקים להלוואה על מנת להיחלץ ממצב כלכלי קשה, מינוס חונק בבנק, הוצאות מחייה גבוהות, יציאה לחופשה, מימון שכר לימוד, מעבר דירה, שיפוץ דירה, או חגיגת אירוע גדול. שכיחותן של ההלוואות גוברת בשנים האחרונות בעקבות המשכורות שנישחקות, המיסים והוצאות מחיה כבדות מנשוא. מצב כלכלי קשה המאפיין רבים מהשכירים מהווה זרז שהם פונים לקבלת הלוואות קטנות מגופים בנקאיים ומגופים חוץ בנקאיים כאחד.גם מי שלא מצוי במצב כלכלי סבוך, נזקק לפעמים לקחת הלוואה זו או אחרת. הלוואה חוץ בנקאית ניתנת בתנאים מקלים יותר מהלוואה בנקאית שתלויה פעמים רבות במצב חשבון הבנק שלכם. פעמים רבות הבנקים מערימים קשיים בפני לקוחות המבקשים הלוואה בעוד חברות חוץ בנקאיות מעניקות הלוואות קטנות שאינן תלויות במצב חשבון הבנק או במסגרת האשראי העומדת לרשותכם. לטענתו של רוני ברוש , למיגזר השכירים המשתמש בהלוואות חוץ בנקאיות לעיתים קרובות ניתן לראות גם עצמאיים רבים הפונים לבקשת הלוואה לצורך פתיחת בית עסק, עמידה בתשלומים השוטפים שלו בעקבות מחסור בתזרים המזומנים העסקי וכו'. חשוב לקחת הלוואה באחריות מירבית, ולבדוק שאכן מדובר בחברה מסודרת ואמינה העובדת תחת פיקוח משרד האוצר ובאישורו. החברות למעשה מרוויחות מהריבית ומההצמדה שהן גובות. החזרים קטנים הכוללים ריבית סבירה הנפרשים לאורך תקופה ארוכה הינם תנאים מקובלים ללקיחת הלוואה עבור רוב האנשים מהמגזרים השונים. לא כל גוף מעניק ריבית הוגנת ולא כל הלוואה מתפרשת על פני טווח רחוק. ישנם חברות המעניקות הלוואות קטנות עד לסכום של 10,000 שח, בתנאים משתלמים, ובפריסת תשלומים נוחה ואטרקטיבית. העובדים תחת פיקוח משרד האוצר ובאישורו. לשים לב באשר להלוואה קטנה המשתלמת ביותר עבורכם. הלוואות ניתנות בתנאים גמישים ובפריסת תשלומים אטרקטיבית תוך בטחון ואחריות מלאים לכל אורך התהליך. לטענתו של רוני ברוש יש לשים לב להלוואות קטנות ואטרקטיביות במיוחד.מה המוניטין ואמינות שהינם פרמטרים חשובים עליהם חשוב לא להתפשר.

יתרונות:

• פריסת תשלומים נוחה ולפי פרופיל הלקוח. • ריביות נוחות. • טיפול מהיר ודיסקרטי. להודיעכם כי ישנם חברות רבות , שמנהלים מחלקה לתחום ההלוואות המחולקת לסוגי ההלוואות השונות. שממליצות על הפוטנציאל של האטרקטיביות של ההלוואה שאתם מקבלים. 2. חיסכון בזמן יקר שלבד היה מבוזבז על חיפושים והתרוצצויות. לטענתו של רוני ברוש הם מעניקים הלוואות עד 10,000 ש"ח נוחות, אטרקטיביות, בפריסת תשלומים נוחה, משתלמות בהתאם לצרכים של הלקוחות, הלוואות שמותאמות באופן אישי, זמינות מהירות ללא הערמת קשיים על הלווים. הם יוצרים מוקד מיוחד המטפל בפניות בכל בקשה להלוואה והתהליך שנעשה עבורכם על באופן מקצועי, אמין ומהיר ביותר. היועצים בדרך כלל מייעצים לכם: מסלולי הלוואה אפשריים, מידע בדבר הריביות ופריסת התשלומים, היתרונות והחסרונות של כל מסלול הלוואה ומציאת הלוואה שתתאים לצרכים שלכם. הנני רוני ברוש שב ומדגיש לכם כי בכל מקרה ומקרה בהם אתם עומדים לקחת הלוואה , אנא מכם שבו ותבדקו אפילו עם בן משפחה ו/או כל יועץ חיצוני , את כל ההסכם וגם לבדוק את כל המילים הקטנות שכתובות למטה בהסכם שמא , משו שם מתחבא למלכודת.

מדריך לקבלת הלוואה מהירה:

במהלך החיים מתעורר הצורך להלוואה. הדרך המיידית והמהירה לקבלת הלוואה בסכום בו יש לכם צורך דחוף היא ע"י בקשת הלוואה מאחד מהגופים המעניקים הלוואות מיידיות הנקראות גם הלוואות אקספרס. הלוואה מהירה עד 10,000 ש"ח נדרשת לכסות חוב כספי, מינוס בבנק, ו/או לכל מטרה שהיא, שיפוץ דירה, מימון שכר לימוד, בריאות, עריכת אירוע משפחתי גדול וכו'. מה שבדרך כלל חסר זהו הכסף שאינו נמצא במרבית המקרים. ההלוואות תותאמנה בדרך כלל ליכולת ההחזר הכספית של הלקוח והינה אישית ואינדיבידואלית לכל אחד ואחד מאיתנו. למען הסר ספק אין במאמר זה מאת רוני ברוש משום ייעוץ משפטי ו/או אישי ו/או כלכלי פרטני לאדם כלשהו. ובהצלחה לכולם עו"ד רוני ברוש