כסאות בר


כסאות ברבשנים האחרונות ניתן לראות בבתים רבים כסאות בר המשויכים לסגנון חיי הלילה של ערים מרכזיות ומפורסמות. טרנד אופנתי זה כבש את העולם בסערה, דבר אשר הביא את היצרנים לייצור של סוגים שונים של כסאות בר המותאמים לצרכים הביתיים של דיירי הבית. מאמר זה יגולל בפניכם את כל המידע החשוב ביותר אודות כסאות בר והבחירה הנכונה ביותר לביתכם.

 

כסאות בר- מודרני או קלאסי?

 

בשנים האחרונות הפך הקהל הישראלי לקהל חובב פאבים וסוגי יינות שונים המושפע מהתרבות האירופאית.

דבר זה בא לידי ביטוי בעלייה גדולה בדרישה לפריטי עיצוב משלימים לבית, כמו למשל כסאות בר, דקים המשמשים כבר במטבחים אופנתיים ועוד. ישראלים רבים בוחרים לעצב פינה מסוימת במטבח, בחצר ביתם או בחלק פנימי אחר של ביתם כפינת יינות ושתייה , דבר המביא אותם לרכישת כסאות בר מחומרי גלם שונים, המעוצבים בסגנונות מודרניים וקלאסיים. 

קיימת הפרדה מוחלטת בין הסגנון הקלאסי והמוכר של כסאות הבר לבין הסגנון המודרני שלהם.

החומרים מהם בנויים הכיסאות הקלאסיים הם בדרך כלל עץ ועור. לעומת זאת, כסאות בסגנונות עיצוב מודרניים יכולים להיות בנויים מעץ או מתכת בריפוד בד וחומרים שונים שאינם עור. המטרה העיקרית של ייצור כסאות אלו היא שהם יתאימו לעיצוב הכולל של הבית או החצר ויצליחו ליצור תחושה מיוחדת וביתית לצד תחושה מודרנית של פריט ריהוט המוצב בדרך כלל בפאבים יוקרתיים.

כסאות בסגנון מודרני מיוצרים על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והמראה העיצובי שלו כולל לרוב קווים נקיים וקרים אשר מעניקים תחושה של מינימליזם. כסאות בסגנון מודרני עשויים לרוב משילוב של מתכת, פלסטיק וריפוד דמויי עור, והצבעים המאפיינים שלהם הם: כסף, לבן וכרום.

 

בחירת כסא בר

 

בחירה של כסאות בר צריכה להתבסס על הצרכים של דרי הבית והמטרה שלשמה אתם מעוניינים לקנות אותם. ההמלצה היא להחליט מראש על התקציב אותו אתם מייעדים לרכישת כסאות אלו, לומר למוכר האם תמקמו כסאות אלו בחלל מסוים של הבית או שמא בחצר או בגינה. תאמרו לו מהי המטרה של כסאות אלו, האם אתם מעוניינים שהם ישמשו ככיסאות מטבח או כסאות בר בחצר, האם אתם לרכוש כסאות בר בסגנון קלאסי או מודרני ועוד. הגדרה ברורה של הדברים תבטיח לך את מציאת הכיסאות בהם אתם מעוניינים ואלו אשר ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר.