למצוא מלון סובב כנרת


 

מלון סובב כנרת

ימת הכנרת היא אחד המקומות המתוירים ביותר בישראל. גם תיירים מתוך הארץ וגם מחו"ל מגיעים אליה, ומדי שנה היא מקבלת מאות אלפי ביקורים. את ימת הכנרת סובבים יישובים רבים, ברמת הגולן ממזרח ובגליל המערבי במערב. לתיירים נוצרים המגיעים מחו"ל מומלץ למצוא מלון סובב כנרת בעיר נצרת, בכדי לקצר את הטווח לכמה מהיעדים המבוקשים ביותר עבור הנוצרים.

 
מעט דת והיסטוריה
העיר נצרת וימת הכנרת משחקות תפקיד חשוב במסורת הנוצרית. בעיר נצרת קיבלה אמו של ישו, מרים הקדושה את הבשורה על הריונה מהמלאך גבריאל ובעיר זו גדל והתחנך ישו. ימת הכנרת נזכרת גם היא בברית החדשה כאחד המקומות בהם הראה ישו את הניסים וניסה להוכיח את היותו בן האלוהים על ידי כך שצעד על פני המים. כל זה הופך את אזור הכנרת והגליל המערבי לנקודות חשובות במיוחד בעלות חשיבות היסטורית ודתית גבוהות במיוחד עבור הנוצרים. בעיר נצרת מוסדות דת רבים וחשובים שקשורים לזרמים שונים בנצרות, ומציאת מלון סובב כנרת שיתאים לטיול צלייני קל במיוחד לנוכח ההיצע ההולך וגובר בעיר.
 
קיצור הטווחים

לינה בעיר נצרת היא הדרך הטובה ביותר לטיול בצפון, מאחר ובה יש את מרבית נקודות הציון החשובות. בנוסף, נסיעה מהעיר נצרת לכנרת קצרה ביותר ולכן זהו מקום מושלם כבסיס לטיול. העיר מציעה לא רק מוסדות דת אלא שפע של נקודות תרבות מרתקות – מסעדות, שווקים הומי אדם, רחובות וסמטאות עתיקים, גלריות ומוזיאונים. אין ספק בכלל בחשיבותה של העיר – אך גם למי שמחפש עוד אטרקציות מעבר לכנסיות יש לעיר נצרת הרבה מה להציע.

מומלץ בחום- מלון פלאזה נצרת עילית