קידום אתרים – חובה לכל אתר !


תשאלו כול ילד מהו השיווק הטוב ביותר עבור שירותי העסק ומוצריו, התשובה תהיה קידום אתרים. אז אם כול ילד יודע בימינו כיצד משווקים מוצרים ועסקים, אז לבטח גם הבוגרים ובעלי העסקים עצמם צריכים לדעת. כאשר מדובר בקידום אתרי רכב – ניתן להתרשם כי התחרות מאוד גדולה ונדרשת עבודת קידום אתרים סיזיפית ועקבית. בתוך כך, קידום עבור אתרים אלו הופך להיות הוצאה גבוהה, ובאיזשהו שלב מתחילים לעיתים להתייאש מהוצאות כבדות.

פתרון של קידום אתרים עוקף תחרות הוא הבשורה החמה של חברה ייחודית לקידום אתרים. בעוד אתרים שנלחמים על מקומם בדף הראשון במילים או ביטויים הקשורים לתוכן האתר ועיסוקו של העסק, לא צריכים לומר נואש. השיטה מאפשרת לאתרים אלו לא להתחרות וליצור קידום לאתרים ללא תחרות. נכון שתחרויות מאתגרות אבל זה נכון ומומלץ באתגרים ספורטיביים או בקריירת לימודים ולא לקידום העסק.

המרבה בתנועה – הרי זה משובח

תפסת מרובה לא תפסת. לא רלוונטי בשיטת הקידום החדשה. בדיוק ההיפך! שיטת הקידום החדשה מצליחה לתפוס נתח שוק לקוחות גדול, למען העסק ובתוך כך ליצור תנועה לאתר של לקוחות  חדשים ופוטנציאלים. בחיים לא צריך לרצות את הכול כמו חזירים. מאידך, המשפט בראשית הפסקה הופך לרלוונטי יותר מתמיד בסוגיית קידום לאתרים.

השיטה מאפשרת פוטנציאל אדיר להגדיל את מחזור המכירות ומאגר הלקוחות. התוצאות מרחיקות לכת בקידום האתרים. ממש כמו לכבוש את תוצאות החיפוש הראשונות במנוע החיפוש גוגל. נדייק , לא כמו לכבוש אלא כובשות.

מה קודם לקידום?

בניית האתר חייבת להיעשות לפני הקידום עצמו. לפחות חלק ממנו או בתהליכו. תוכן רלוונטי ועשיר בתוך האתר מגדיל את הסיכויים להתקדם במנוע החיפוש באופן טבעי . אלו הצעדים הראשונים בדרך לקידום חדשני.

אם האתר בנוי לתלפיות הצלחת הקידום מוצלחת יותר כבר בתחילת התהליך. לפיכך, אלו הצעדים הראשונים והחשובים בין אם בחרתם בקידום קונבנציונלי מוכר וידוע או בין אם בחרתם בקידום אתרים חדשני ובשיטת האין תחרות. רק עסקים שבאמת מעוניינים להצליח ולנצח את המתחרים יבחרו בקידום אתרים מוביל ועדכני.