למה לחפש שעות חניה ברמת גן?


למה לחפש שעות חניה ברמת גן? לא צריך להיות תושב רמת גן כדאי לדעת מה קורה עם חניה ברמת גן. כל מי שנכנס לרמת גן יודע מה מצפה לו. מצוקת החניה ברמת גן היא מבין הגדולות בארץ. כנראה כי מדובר בעיר שהיא חלק מהמטרופולין הגדול בישראל – תל אביב. רמת גן פקוקה, צפופה והומה כמעט בכל שעות היום והיא מושכת אליה עובדים, מבקרים ותיירים לאורך כל ימות השנה. התושבים עצמם, אלו שגרים וחיים ברמת גן, גם הם כבר עייפו מבעיות חניה ברמת גן. לא פעם מתלוננים תושבי העיר שאפילו לדי הבתים שלהם לא ניתן למצוא חניה ברמת גן. הם טוענים שאין הסדרה ועליהם לשלם מכספם הפרטי על חניות שאמורות לשרת את התושבים. קבילות וטענות רבות זרמו אל העירייה במשך שנים ונראה שכלום לא נעשה. תושבים נאלצו לבזבז אלפי שקלים מכיסם ומבקרים בעיר העדיפו שלא להגיע אלייה אלא אם כן הם היו מוכרחים.

התפנית בשירותי חניה ברמת גן

התפנית בנגישות חניה ברמת גן הגיעה רק בשנים האחרונות, וכמעט כל תושב רמת גן יכול להעיד על השיפור באפשרויות החניה בעיר. זה קרה תודות לראש העיר החדש וכן תודות לטכנולוגיות החדשות שעומדות לרשתנו היום. חברות כמו סלופארק, המציעות שירותי חניה מהנייד, אחראיות במידה רבה על התפנית שארעה ברמת גן אבל גם ביתר הערים בארץ.

שירותי חניה ברמת גן מהטלפון החכם:

שירותי חניה מהנייד הגיעו לעולם בעשורים האחרונים והם הפכו להצלחה מסחררת. שותפים להצלחה הבינלאומית הזו היו גם חברות ישראליות. מאז ששירותי חניה מהנייד הגיעו החיים של אזרחים רבים הפכו להרבה יותר נוחים ורגועים בכל מה שנוגע לחיפושי חניה ברמת גן, תל אביב ובעוד עירים בישראל.

חניה באזור כחול לבן ברמת גן עם סלופארק

שירותי חניה מהנייד ברמת גן של חברת סלופארק למעשה מאפשרת לנו להחנות את רכבינו באזורי כחול לבן בעיר רמת גן כאשר כל תהליכי החניה מתבצעים דרך הטלפון הנייד החכם שלנו. מתחברים לשירות דרך האתר או האפליקצייה. מקבלים מדבקה לרכב שאומרת שאתם חברים בישורתי חניה סלולרית. מדביקים אותה לרכב. כאשר רוצים להכנס לחניה נכנסים לאתר או לאפליקציה ומתריעים על חנה וכאשר יוצאים מעדכנים את האפליקציה או באתר. בצורה כזו אנחנו משלמים אך ורק על הזמן שהחננו את רכבנו ברמת גן ולא שקל יותר. מאחר והשירות הזה פועל בשיתוף פעולה עם עיריות, לרבות עיריית רמת גן, מאפשרת העירייה להחנות רכבים שמקושרים לשירותי חניה מהנייד גם באזורי כחול לבן!!! מה שפותח הרבה יותר אפשרויות חניה ברמת גן.