השוואת אחסון אתרים


אין ספק שבימינו אחד מהכלים החשובים ביותר שכל עסק זקוק להם הוא אתר אינטרנט מוצלח, רק שאת זה ידעתי אך ורק בתיאוריה לפני שפתחתי את העסק שלי. לא היה לי מושג מה זה באמת אומר להיות בעלת אתר אינטרנט, ולא היה לי מושג בכלל שהעובדה שיש לי אתר היא לא מספיקה, כי אני צריכה לקבל שירותים שונים בנוגע לאתר הזה, כמו שירות של אחסון אתרים וגם קידום אתרים. מאוד הבהיל אותי להתחיל ללמוד כל מה שאפשר על אחסון אתרים, והחלטתי שאני לא מוכנה לעשות את זה כי אין לי זמן לכך, אך החלטתי שאני כן רוצה לשלם על אחסון אתרים מחיר שהוא הוגן.

איפה אפשר לקבל שירות של אחסון אתרים

ניסיתי לפתוח לעצמי אתר אינטרנט לבד, כי אני יודעת שבימינו יש כל מיני תוכנות שהופכות גם את הפתיחה של אתר האינטרנט העסקי למשהו לא מורכב. כחלק מהשירות שהוצע לי מהמקום שבו פתחתי את אתר האינטרנט שלי, היה שירות של אחסון אתרים במחירים שונים. רגע לפני שהחלטתי לקחת את הדיל של אחסון האתרים שהוצע לי במסגרת אותם השירותים של בניית אתר אינטרנט עסקי, החלטתי שבכל זאת אני צריכה קצת להשקיע ולעשות השוואה. מה הטעם לנסות לפתוח אתר אינטרנט לבד ולחסוך כסף אם בסופו של דבר על אחסון האתר אני צריכה לשלם סכום מאוד גבוה? על מנת שאוכל לקבל את העסקה הכי טובה של אחסון אתרים, החלטתי שאני כן משקיעה מעט זמן בלנסות להבין מה למעשה מציעים לי ומה הכי מתאים לצרכים שלי מאותו אתר אינטרנט.

חברות מומלצות בתחום אחסון אתרים:

חברת HTTP לאחסון אתרים

חברת ISERVER לאחסון אתרים

אחסון אתרים ירוק GREENHOST

חבילה טובה

התחלתי לקרוא בפורומים שונים כל מיני סוגים של פיסות מידע לגבי אחסון אתרים, ורק ככה הבנתי שזה בכלל לא משהו שנתון לבחירתי. מהרגע שבו האתר שלי עולה לאינטרנט וכולם יכולים להיכנס אליו, הוא למעשה חייב להיות מאוחסן במקום כלשהו, ועל האחסון הזה אני צריכה לשלם. קראתי כל מיני המלצות על מקומות של אחסון אתרים, ואחרי שעשיתי השוואה החלטתי לקחת את העסקה שנראתה לי הכי מתאימה לגודל האתר שלי ולמה שהייתי מוכנה לשלם. מאז אני משקיעה גם הרבה מאוד בקידום האתר שלי, והאמת היא, שאני בטוחה שהרבה מאוד אחוזים מגיעים אלי לקבלת שירות בעסק רק בזכות אתר האינטרנט הנפלא שיש לי, כך שאני מאוד מרוצה מכל הבנייה של האתר וגם משירותי האחסון שלו שאני מקבלת.