הנחות לוועדי עובדים על אטרקציות שונות


 
בארגונים רבים נאלצו לשאת בקיצוצים שונים בתקציבים עקב המצב הכלכלי הקשה בעולם כולו, שמחלחל ומשפיע על כל ארגון כמעט. אחד התקציבים הראשונים תמיד לספוג את הקיצוצים בעלויות הינו תקציב הרווחה של העובדים, ובעיקר התקציב המיועד לאירועים, ימי גיבוש והנחות לעובדים ולבני משפחתם. הנחות לוועדי עובדים על מחירי אטרקציות שונות הפכו ליותר קריטיים מאי פעם, ואם ועד העובדים לא מצליח לעמוד במסגרת התקציב הוא נאלץ לוותר על פעילויות וכתוצאה מכך רווחת העובד נפגעת. גם זה לא בריא לארגון והודות לאינטרנט אין כל צורך לוותר על הרווחה.
 

אתרים ייעודיים

ברשת קיימים אתרים רבים שמטרתם ריכוז פעילויות שונות עבור וועדי עובדים, והצעתם במחירים ובהנחות משמעותיות. במקום לוותר לגמרי על קיום אירועים או על תכנון לוח אירועים שנתי לעובדים או לעובדים ולבני משפחותיהם, מומלץ לבצע סקר שוק באתרים אלו. תוכלו לבדוק שם סוגי אירועים, הצגות, סדנאות ומופעים שונים לכל הגילאים וגם להזמינם במחירים מוזלים. מקומות רבים מציעים כיום הנחות לוועדי עובדים מתוך הבנה שמדובר בצעד כלכלי נבון. וועדי העובדים הם הדרך הטובה ביותר של בעל סדנה או של אמן המופיע לקבל חשיפה ציבורית ולהיכנס לתודעה, ומתוך הבנה כלכלית זו גם משתלם להציע את המופע או הסדנה שלך במחיר זול יחסית.
 

חשיבות רווחת העובד

בימים אלו של אי ודאות כלכלית, גם עובדים מקצועיים ואיכותיים עשויים לחפש מקום עבודה אחר אם יחושו שרווחתם כעובדים נפגעת. חשוב לדעת כיצד לצלוח את התקופה הלא קלה של המיתון במינימום נזקים לארגון, ולכן חשוב גם לשמור על העובדים הטובים ולטפח את הסביבה והתרבות הארגונית. ידוע כי דברים אלו מעודדים תפוקה ולויאליות לארגון ולמטרותיו ולכן בהחלט משתלמים כאשר בוחנים זאת בטווח הארוך.