איך קונים בגדי ערב?


בגדי ערב לנשים

 

אנשים רבים משקיעים כסף רב על הבגדים אותם הם לובשים ביומיום, אך לא יודעים לבחור בגדי ערב ומה צריך ללבוש לאירוע רשמי. כיום, אפשר למצוא בגדי ערב מדהימים ביופיים: בגדי ערב בתפירה אישית, בחנויות מעצבים, בבוטיקים, ברשתות השונות ובכל מיני חנויות אשר פזורות ברחבי הארץ. עולם האופנה הינו עולם משגשג ומצליח ותוכלו למצוא בקלות בגדי ערב לנשים, לגברים, למתבגרים, לילדים ואפילו לתינוקות, כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור.

 

סוגים שונים של בגדי ערב

 

תפירה אישית: אם אתם מחפשים בגד ייחודי ומרשים, לאירוע שלכם או של משפחה קרובה, כדאי שתשקלו לתפור את הבגדים אצל תופרת או אצל מעצב נודע. כך הבגדים יהיו במראה ייחודי שאין שני לו, כמו כן, הבדים והתפירה יהיו ברמה גבוהה לצד גימור קפדני. 

מותגי על: בישראל של היום כל אחד יכול לקנות בגד ממותג מוכר, בהתם לתקציב כמובן. היצע המותגים שפתחו סניפים בארץ הינו גדול ואם חפצה נפשכם במותג מחו"ל, תמיד יש אפשרות להזמין דרך האינטרנט, במידה ואתם יודעים את מידותיכם המדויקות.

רשתות וחנויות הפזורות ברחבי הארץ: כיום יש הרבה מאוד רשתות ישראליות לצד רשתות בינלאומיות אשר פתחו סניפים בכל הערים הגדולות בארץ. הרשתות כוללות היצע רב של בגדים ופריטים, ביניהם גם בגדי ערב, אמנם באיכות קצת פחות טובה מאיכות בגדי ערב שנתפרים באופן אישי או בגדי ערב של מעצבים, אך המחיר בהחלט סביר ואפשר לבנות הופעה שלמה תוך זמן קצר, שהרי החנויות מחזיקות בסניפים רבים בכל רחבי המדינה.

 

איך לבחור את הבגד המושלם?

נשים רבות מרגישות כי החיפוש אחר בגדי ערב לאירוע מסוים, הופך לאט לאט למשימה בלתי אפשרית. להלן מספר טיפים שיסייעו במציאת הבגד המושלם:

  • כדאי להתאים את הבגד לאופייה של הלקוחה: בעת בחירת בגד לאירוע, תמיד כדאי לזכור שלא כל דבר שיפה במגזין האופנה או על הבובה בויטרינה, יפה על הגוף. מומלץ לבחור בגד שיהלום את מבנה הגוף, יחמיא ללקוחה ויקלע לטעמה האישי.
  • כדאי להתאים את הבגד לאופיו של האירוע: בעת בחירת בגד לאירוע תמיד כדאי לזכור מהו הסגנון של האירוע אליו פנייך מועדות. אירוע משפחתי או עסקי? אירוע עם מספר רב של מוזמנים? מסעדה, אולם שמחות או שמא גן אירועים פתוח וקריר? בערב או בשעות הצהריים? חשוב לדעת כי לאירועים שונים יש קוד לבוש שונה, לפיכך כדאי להתלבש בהתאם.
  • כדאי לבחור בגד נוח: נשים רבות עושות את הטעות הנפוצה- בחירת בגד לא נוח לאירוע חשוב בחייהן. זכרו שלא כדאי להקריב את הנוחות למען היופי והאופנה. המטרה היא להיראות טוב אך גם ליהנות. בהצלחה!