אטרקציות למבוגרים – מסיבת רווקים


מסיבת רווקים, תמיד מעלה את השאלה הקשה כיצד ניתן לחגוג לבעל האירוע באופן מיוחד ולא סטנדרטי ? בילוי במועדון חשפניות הפך לאטרקציה בנאלית והמטרה היא לאתר אטרקציות למבוגרים מיוחדות ומקוריות. יחד עם זאת חשוב לזכור, כי קיימים גברים, אשר משחר ילדותם חלמו על מסיבת רווקים במועדון שכזה, או לחלופין בילוי עם חברים בבית הכולל המון אלכוהול וחשפנית בהפתעה. מסיבת הרווקים הינה יום המוקדש אך ורק לו ואם בכך הוא חפץ- זרמו איתו.

אטרקציות מיוחדות למסיבות רווקים

  • מסיבת רווקים סקסית- קיימות נשים, אשר תעברנה לכם ערב גדוש אלכוהול, הומור ולימוד סודות הפיתוי והעונג. עד כמה רחוק ניתן ללכת ? ובכן, הכל תלוי בבקשתכם. ישנם גברים אשר מעדיפים סוג של הרצאה סולידית וישנם כאלה אשר מעוניינים לשמוע עד הפרטים הקטנים ביותר. ניתן למצוא פרטים על כך באתרי האינטרנט השונים ומומלץ ביותר לקרוא את חוות הדעת והתגובות.
  • מסיבת רווקים VIP- במידה ותקציבכם אינו מוגבל ניתן לערוך מסיבת רווקים VIP הכוללת טיסה לחו"ל, הסעה בלימוזינה, שהות במלון יוקרתי, מסאג'ים, רקדניות ועוד... ניתן לרכוש חבילות VIP עוד בארץ, אשר דואגות ומטפלות בכל הפרטים כך שלא תצטרכו לדאוג לדבר.
  • סדנת אלכוהול- קיימים חתנים רבים אשר מעדיפים מסיבת רווקים צנועה יותר. קיימות חברות אשר מעבירות סדנת אלכוהול למסיבת רווקים. כמובן שמדובר בסדנאות מיוחדות וכיפיות במיוחד, אשר תיצורנה אווירה שמחה.

כיצד בוחרים את האטרקציה המתאימה ביותר ?

  • הדבר החשוב ביותר, הינו להתאים את האטרקציה לחתן השמחה. אל תנסו להגשים את חלומותיכם באמצעות מסיבת הרווקים שלו. אם הוא מעוניין במסיבת רווקים סולידית של בירות וצפייה בסרט טוב- עשו כרצונו בצורה הטובה היותר.
  • שיטוט באינטרנט- מומלץ לשוטט באתרי אינטרנט שונים המתמחים בהצעות למסיבות רווקים ולבחון את האטרקציות השונות.
  • סקר מחירים- לאחר שבחרתם כמספר אפשרויות, צרו קשר עם החברות השונות וקבלו הצעות מחיר. זכרו כי ביצוע משא ומתן הינו הכרחי וברב המקרים תוצע לכם הנחה.

וכטיפ לסיום: בדקו עם החברה לפרטי פרטים, מה בדיוק כוללת האטרקציה, כך לא תהיו מאוכזבים. מסיבת רווקים חייבת להיות מתוכננת היטב ואין בה מקום להפתעות לא נעימות.